Reklam

İnternet sitemizde yer alan reklam alanlarımızda reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Yollayacağınız görselle beraber sitelerinize, sayfalarınıza link çıkışı yaparak ziyaretçi trafiğinizi arttırabilirsiniz.

Reklam yayınlamaları konusunda bizimle iletişime geçmek için lütfen bize yazın sayfamıza tıklayın…


 

GÖRSEL LİNK ÇIKIŞLI REKLAM ALANLARIMIZ

Reklam Alanı 01 : Anasayfa ve tüm sayfalarda en üstte bulunan  1186×200 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 02 : Ana sayfada bulunan En Çok İzlenen Gösteri Videoları Bölümü ile Son Eklenen Gösteriler Bölümü arasında ki 840×150 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 03 : Ana sayfada bulunan Son Eklenen Gösteriler Bölümü ile Karışık Gösteri Videoları Bölümü arasında ki 840×150 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 04 : Ana sayfada bulunan Karışık Gösteri Videoları Bölümü ile Modern Dans Videoları Bölümü arasında ki 840×150 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 05 : Ana sayfada bulunan Modern Dans Videoları Bölümünün altında ki 840×150 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 06 : Video sayfasında Videonun altında bulunan 840×150 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 07 : Ana sayfa sağ bölümde Sponsor Videolar Bölümünün üzerinde bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 08 : Ana sayfa sağ bölümde Gösteri Kategorileri Bölümü ile En Beğenilen Videolar Arasında bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 09 : Ana sayfa sağ bölümde En Beğenilen Videolar Bölümü ile Yorum Alan Videolar Bölümü arasında bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 10 : Ana sayfa sağ bölümde Yorum Alan Videolar Bölümü ile Sponsor Bağlantılar Bölümü arasında bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 11 : Ana sayfa sağ bölümde Gösteri Takvimi Bölümü altında bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.

Reklam Alanı 12 : Video sayfasında sağ tarafta Benzer Videolar ve Kategoriler arasında bulunan 288×288 pixel boyutlarında reklam alanı.


METİN LİNK ÇIKIŞLI REKLAM ALANIMIZ

Ana sayfa sağ bölümde ve bütün yayınlanan video sayfalarında sağ bölümde bulunan Sponsor Bağlantılar alanı. Bir kelime seçerek kelime bazlı link çıkışı sağlayabiliriz…


SPONSOR VİDEOLAR REKLAM ALANIMIZ

Ana sayfa sağ bölümde Reklam Alanı 07 nin altında bulunan Sponsor Videolar bölümünde bulunan video reklam alanımız. Youtube veya Dailymotion da yayınlanan ürün videolarınızı, tanıtım videolarınızı vs. yayınlayabileceğiniz reklam alanı. Bu alanda sadece 3 sponsor videoya yer verilmektedir.


www.Gosteri.Tv